Labdarības akcija “No sirds uz sirdi”

Mirdz laukos sniegs tik balts un neaizskarams,
Ka nolaisties tik reta pārsla drīkst:
Kā šūpojams kas būtu, maigi skarams,
Un gaisos, liekas, eņģeļu spārni švīkst.
(A. Pāle)

Ziemassvētki atnāk pie itin visiem un it visur – tā vienkārši notiek. Šis svētku gaidīšanas laiks atnes sev līdzi tādu neizskaidrojamu burvību, kad sirdis pārņem miers un siltums, un it kā nobur mandarīnu, kanēļa un sveču smarža, likdama cilvēkiem rosīties, rotāt māju, cept piparkūkas, taisīt apsveikumus… Taču Ziemassvētkos ir īstais laiks padomāt arī par tiem, kuriem it sevišķi ir nepieciešama sabiedrības uzmanība, sirds rūpes un atbalsts šajā dvēseles mierpilnā laikā…

Par labu tradīciju mūsu izglītības iestādē ir kļuvusi katru gadu organizētā Ziemassvētku labdarības akcija “No sirds uz sirdi”, kuras laikā mēs audzinām bērnos pilsonisko līdzdalību un atbildīgu,  cieņpilnu un toleranto uzvedību pret apkārtējiem, dāvinot Ziemassvētku brīnumu un prieku tiem, kuriem šajā dzīvē tas ir visvairāk nepieciešams.

2020.gada decembrī, iestādē tika organizēta labdarības akcija “No sirds uz sirdi”, kuras laikā tika vākti ziedojumi kancelejas preču, drēbju, saldumu, higiēnas preču veidā. Savāktie ziedojumi 28.12.2020.tika nogādāti  valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiālē  “Kalkūni”, kur dzīvo bērni ar īpašajām vajadzībām.  Akcija tika organizēta, lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem!

Aprūpes centra darbinieki un iemītnieki izsaka dziļu pateicību visiem mūsu izglītības iestādes akcijas dalībniekiem, kas palīdzēja dāvāt Ziemassvētku brīnumu un prieku!

Informāciju sagatavoja: pirmsskolas skolotāja T.Kokina.