Daugavpils Centra vidusskola Malu iela 7

Aktuālitātes

Šogad mūsu pirmsskolas bērni piedalījās E-twining projektā  “GEMS(Great Exploration Math and Science)” . Projekta ietvaros veselas nedēļas garumā pētījām visu par tauriņu dzīvi. Visas nedēļas garumā mēs aizrautīgi, ar lielu interesi pētījām taureņu daudzveidību.

Ko es gribēju tev šodien līdzi dot: Sava laime katram pašam jāatrod, Savi draugi katram pašam jāsatiek, Katram pašam jāsasalst un jāapsnieg, Katram pašam marta saulē jāatkūst Un ka ābelei no augļu svara jānolūst. Katram pašam jārūgst līdzi raugam – Tikai tā par cilvēkiem mēs augam. /Imants Ziedonis/

Šogad, pavasaris ir nācis īpaši koši un raibi kopā ar mūsu DCV Malu ielas 7 bērnu darbiņiem! Pavasaris sniedz mums tik daudz! Dienas kļūst garākas, laiks siltāks un, pats labākais, ‒ uzplaukst ziedi. Ziedu krāšņums un smarža, kas atklājas un pārņem ik uz soļa, viennozīmīgi ir priekšvēstnesis labākiem laikiem.

2024.gada 25.aprīlī Daugavpils Centra vidusskolā Malu ielā 7 norisinājās Šokolādes meistardarbnīca 5 līdz 7 gadus veciem bērniem, kuru vadīja Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļās “Sēļu sēta” vadītāja Anita Leja. Darbnīcas laikā bērni uzzināja no ka iegūst šokolādi, iepazinās ar kakako pupiņām, izsmaržoja un izskatīja tās.