Ziemassvētku laiks iestādē

Ziemassvētki-  tie ir  vieni no gaišākajiem, sirsnīgākajiem un jaukākajiem svētkiem gada ritējumā! Īpaši tos gaida bērni.  Viņi gatavo rotājumus, pušķo eglīti un grupu, meistaro dāvanas.
Laika periodā no 16. decembra līdz 23. decembrim svētku pasākumi pilnā sparā noritēja 32. pirmsskolas izglītības iestādē. Bērni stāstīja dzejoļus, dziedāja Ziemassvētku dziesmas, rādīja ludziņas, dejoja, spēlēja jautras rotaļas, saņēma un arī paši dāvināja savām rociņām gatavotās dāvanas.
Kas gan tikai neapciemoja mūsu mazos svētku dalībniekus- gan trollīši, gan negantā ragana, gan jautrie sniegavīri, miegainais lācis,  gan arī Ziemassvētku vecīša palīgi- rūķi un daudzi citi tēli!
“18”decembrī īsts Ziemassvētku brīnums notika mūsu pirmsskolas iestādes 9. grupā! Peļu māmiņa kopā ar mazajiem pelēniem rotāja eglīti un gaidīja Ziemassvētkus! Viņi ļoti vēlējās, lai Ziemassvētku prieks būtu visiem šajā plašajā pasaulē! Taču ļaunā ragana nozaga Ziemassvētku prieku. Īsts Ziemassvētku brīnums notika ar peļu ģimeni burvju mežā, kur viņi satika daudz draugu- mazās sniegpārsliņas, brašos sniegavīrus, zvaigznītes un mēnesi, un pat vilkus! Taču kopīgs mērķis apvienoja mazos ceļotājus. Bet Ziemassvētku prieku, kā izrādījās, nevar ne nozagt, ne salauzt. Tas rodas mūsos pašos, mūsu sirsniņās, ja vien pasaulē ir īsta draudzības, kas ir svarīgāka par visiem pasaules dārgumiem un bagātībām!
Aktīvu līdzdalību pasākumā ņēma arī pedagogi un bērnu vecāki.  Jautrās dejas un dziesmiņas  angļu valodā vēl vairāk atraisīja bērnus un iepriecināja vecākus.
Paldies visiem par ieguldīto darbu, atbalstu un burvīgās svētku atmosfēras radīšanu, Ziemassvētku brīnumu sagaidot!

Informāciju sagatavoja:
pirmsskolas skolotāja Natālija Berlizova
latviešu valodas skolotāja Agnese Podniece-Kerimulajeva.