Ziemas prieki “Mārītē”

Janvāra beigās, kad ārā ir īsts ziemas gars un priecē sniega sega, mūsu pirmsskolas izglītības iestādē tika organizētas ziemas sporta spēles. Sporta spēles ir sporta veids, kurā tiek izmantotas ar dažādām kustībām saistītas spēles. Sporta spēles ir dažādas un tām ir ļoti liela ietekme uz cilvēku, īpaši uz mazo bērnu organismu.
Visas sporta spēles, lielākā vai mazākā mērā attīsta acu mēru, pastiprināta muskuļu darbība, sporta spēļu laikā, regulē nervu darbību un paaugstina elpošanas orgānu funkcionālās iespējas, uzlabo asinsriti, vielmaiņu, paaugstina organisma kopējo izturību un imunitāti.
Spēlēs piedalījās visu vecuma grupu dalībnieki, kuri brida pa lielām kupenām, līda pa sniega tuneli, vizinājās ar ragaviņām, spēlēja hokeju, ziemas boulingu, būvēja paši sev slidkalniņus, pētīja ledus torni. Noskaņojumu palīdzēja radīt jautras, sportiskas un ziemīgas mūzikas pavadījums.
Kaut arī laika apstākļi īpaši nelutināja, pūta vējš, taču jautrā gaisotne un mūsu mazo ķiparu prieks lika aizdomāties, cik tomēr svarīgi ir visiem kopā darboties un aktīvi sportot.

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas
32.pirmsskolas izglītības iestādes
vadītājas vietniece K.Volodko-Mitina