Veselības nedēļa 2021

Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestāde piedalās Veselības nedēļā jau vairāku gadu garumā.  Visus dalībniekus saviļņo šīs pasākums, kura mērķis ir mudināt dažādas sabiedrības kategorijas, no bērniem līdz senioriem, vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas  vietējās kopienas iedzīvotāji vairāk sportotu patstāvīgi, pievēršoties veselīgam dzīvesveidam, rūpējoties par savu veselību un vienmēr būt aktīviem!

Šoreiz mūsu iestāde aktīvi sportoja laika periodā no 22.11.2021 līdz 26.11.2021., ievērojot “Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.  Latvijas Veselības sporta nedēļas 2021 koordinatore izglītības iestādē, pirmsskolas  skolotāja, Tatjana Vasiļjeva, piedāvāja sporta aktivitātes gan ārā ,gan sportā zalē.

Ārā:

1.stacija: “Šķēršļu taka” – soļot, skriet, lēkt, pārvarot šķēršļus (izvieto šķēršļu joslu no konusiem, kartona cilindriem koka ,būvēšanas materiāliem).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.stacija: “Bumbas mešana  grozā” – attīsta precizitāti, koordināciju, apgūstot metienu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.stacija: “Lēkšana ar garo virvi” – veicina izturību, veiklību, uzmanību un protams, burvīgu noskaņojumu

4.stacija: “Virves vilkšana” –tiek akcentētas sadarbības prasmes, attīstot veiklību, koordināciju,spēku un prasmi rīkoties saskaņoti.

5.stacija: Izliec „Sports”, figūru „Sirsniņa””-veicina bērnu vispārējo attīstību, attīsta sīko pirkstu motoriku, palīdz atpazīst burtus un lasīt.

Sportā zālē: Mūsu devize „Pekinā 2022”
Stafetes:
1.”Biatlons”( slēpo uz lupatiņam, šaušana- smilšu maisiņu mešana mērķī)

2.Kamaņu braukšana( ar riņķiem)

3.Bobslejs (uz kartona)

4.Hokejs(ķirbjhokejs)

5.Kērlings (novērtē precizitāti , izmantojot balonu un šķīvi ar kociņu)Izsakām pateicību Latvijas Tautas sporta asociācijai par iespēju piedalīties Latvijas Veselības sporta nedēļā 2021. Patiess prieks par saliedētību un kopā būšanu, neskatoties uz vairākiem ierobežojumiem!

Informāciju sagatavoja: pirmsskolas izglītības skolotāja Tatjana Vasiļjeva