Tēti, tētiņ, papucīt…

Tas ir viens mazs vārds, bet tajā slēpjas tik liela nozīme. Viens no visnozīmīgākajiem cilvēkiem mūsu dzīvē ir mūsu tētis. Viņš ir mūsu labākais draugs, padomdevējs, aizstāvis un atbalsts.

Godinot tētus visā Latvijā, septembra otrajā svētdienā tiek atzīmēta Tēva diena. Šajā laikā, iespējams, vairāk nekā dažreiz atceramies un pievēršamies mūsu tēviem, sūtam siltus apsveikumus un godinām viņus. Tas ir laiks, kad ikviens bērns var pateikt “paldies” savam tēvam par to, ka viņš ir blakus, pateikties par viņa rūpēm un gādību. Tēva diena ir ļoti īpaša katram bērnam, jo katra tētis ir visstiprākais, vissportiskākais un vislabākais.

Arī mūsu iestādē netika aizmirsta šī burvīgā diena un tēti tika godināti gan klātienē, gan arī attālināti. 9.grupas “ Sienāzīši”  audzēkņi atnesa sava tēta foto un stāstīja par to. Tā rezultātā tapa sienas avīze “Mans tētis ir vislabākais”.

Bērni ar dzejoļu, dziesmu un deju palīdzību pastāstīja un parādīja, ar ko patīk nodarboties un kas garšo viņu tētiem, bet dienas nogalē bērni uzdāvināja saviem tēviem pašdarinātas apsveikuma kartītes.

Vecāko grupu bērnus kopā ar tētiem, mūzikas skolotājas aicināja iesaistīties sportiskās un jautrās aktivitātēs iestādes pastaigu laukumos, kur tēviem bija iespēja parādīt, cik viņi ir veikli un stipri sacenšoties un dejojot kopā ar savu bērnu.

Šie svētki iepriecināja mūsu iestādes bērnus, tēvus un ģimenes, stiprināja tēva un bērna jūtas un savstarpējo saikni.

Sveicieni visiem tētiem skaistajos svētkos!

 

Informāciju sagatavoja: pirmsskolas izglītības skolotājas N.Berlizova un I.Aņisimova