Pidžamu ballīte

3.aprīlī mūsu pirmsskolas iestādē notika jautrs pasākums ”Pidžamu ballīte”. Bērni ar nepacietību gaidīja šo neparasto dienu. Uz ballīti bērni nāca pidžamās un ņēma līdzi mīļākos spilvenus un rotaļlietas. Tas nebija vienīgais pārsteigums.

Bērni neparastā gaisotnē dziedāja, dejoja, piedalījās atrakcijās, konkursos un aktivitātes: „Palīdzi draugam”, „Atrodi čības pāri”, „Pasaki komplimentu”, „Piezīmē sirsniņai otru pusīti ar aizsietām acīm”, „Pāru deja ar balonu” un neiztika arī bez modes skates, kur mazās modeles defilēja pa celiņu, demonstrējot savu pidžamu un raksturojot, kāpēc tā ir vislabākā. Un kur nu pidžamu ballīte bez spilvenu kaujām un uzdevumiem! Ar spilveniem tika izdomāti dažādi uzdevumi– mest noteiktā mērķi, dot pa apli, lai nebeidzas kustība, pārbaudīta reakcija metot un saucot vārdus, kā arī vienkārši sadalījās komandās un meta pretinieku lauciņā spilvenus, kamēr savu bāzi atbrīvo no tiem. Kad jau jūtams bija nogurums, laiks atpūtai un mīļākai pasakai.
Noslēgumā ballētājus sagaidīja garšīgs pārsteigums, daži našķi par kuriem bija parūpējušies gādīgie vecāki. Tā bija tiešām jautra un pozitīvām emocijām pilna diena! Uz tikšanos nākošā pidžamu ballītē! Kas zina, varbūt gads nemaz nebūs jāgaida…

Informāciju sagatavoja:
p.i.skolotājas T.Kokina un J.Kirillova