Ogu garšas baudot

Vasara, tas ir ne tikai aktīvas atpūtas laiks, bet arī garšas un smaržas svētki. Jau par iestādes tradīciju ir kļuvuši Ogu svētki, ko  “Mārītē” svinam jūlija vidū. Arī šis gads nav izņēmums. Šogad bērni un pieaugušie Ogu svētkiem jau sāka gatavoties no jūlija pirmajām dienām, bet svētku kulminācija norisinājās 14.07.2023.
Gatavošanas laikā izzinājām jaunus, interesantus un neparastus faktus par ogām, to izcelsmi, labākām augšanas vietām, neparasto vitamīnu klāstu, kā arī krāsu dažādību un garšu saskaņojumu. Izdomājām gan paši savas receptes, gan arī gatavojām jau labi zināmās. Kad receptes tika pagatavotas, ogas sagatavotas gardumos, laiks pienāca arī aktīvai un radošai atpūtai.
Svētku dalībnieki pulcējās kopā, lai dalītos  ar gūtām zināšanām nedēļas laikā un prezentētu katra grupa savu pašgatavoto grāmatiņu, kurā tika apkopota vissvarīgākā informācija par savas grupas izlozēto ogu.  Svētku noslēgumā mazie dalībnieki tika aicināti izkustēties jautros mūzikas ritmos.
Paldies visiem, kas piedalījās svētkos un kopīgiem spēkiem sniedza gan viens otram, gan arī mazajiem ķipariem svētku noskaņu!