Ogas, ogas, odziņas…

He! Hei! Hei! Sveiciens no saulaini lietainās Ogu festivāla norises vietas. Šodien, 14.07.2022., neskatoties uz mānīgiem laika apstākļiem, pulcējāmies kopā, lai izzinātu ogu daudzveidību, izbaudītu to saldskābo garšu un izmēģinātu jaunas ogu pagatavošanas receptes.
Gatavošanas laikā izzinājām jaunus, interesantus un neparastus faktus par ogām, to izcelsmi, labākām augšanas vietām, neparasto vitamīnu klāstu, kā arī krāsu dažādību un garšu saskaņojumu. Kad receptes tika pagatavotas, ogas sagatavotas gardumos, laiks pienāca arī aktīvai un radošai atpūtai, par kuru parūpējās kāpuriņš Kaspars.
Kaspars aicināja festivāla dalībniekus dalīties ar savas grupas logo un prezentēt pagatavotos ogu gardumus, ar kuriem vēlāk arī varēja panašķoties. Lai festivāla dalībnieki negarlaikotos, viņu uzmanībai tika piedāvāta modes skate “ Ja es būtu odziņa”, kur mazās modeles un modeļi, demonstrēja savus tērpus, ko bija sarūpējuši kopā ar vecākiem. Festivāla noslēgumā mazie dalībnieki tika aicināti izkustēties jautros mūzikas ritmos un mēģināt attēlot kāpuriņa Kaspara draugu jautro kukainīšu dejas.
Paldies visiem, kas piedalījās festivālā un kopīgiem spēkiem sniedza gan viens otram, gan arī mazajiem ķipariem svētku noskaņu!

Informāciju sagatavoja: p.i.mūzikas skolotāja V.Misjune