Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020

Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestāde piedalās Veselības nedēļā jau vairāku gadu garumā.  Visus dalībniekus saviļņo šīs pasākums, kura mērķis ir mudināt dažādas sabiedrības kategorijas, no bērniem līdz senioriem, vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas  vietējās kopienas iedzīvotāji vairāk sportotu patstāvīgi, pievēršoties veselīgam dzīvesveidam, rūpējoties par savu veselību un vienmēr būt aktīviem!

 

Šoreiz mūsu iestāde aktīvi sportoja laika periodā no 26.10.2020 līdz 30.10.2020., ievērojot “Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.  Latvijas Veselības sporta nedēļas 2020 koordinatore izglītības iestādē, pirmsskolas  skolotāja, Tatjana Vasiļjeva, piedāvāja apmeklēt 5 stacijas:

1.stacija: “Salasi konstruktoru”-veicina bērnu vispārējo attīstību, attīsta sīko pirkstu motoriku, palīdz atšķirt un šķirot krāsas.

2.stacija: “Bumbas mešana  mērķī” – attīsta precizitāti, koordināciju, apgustot metienu dažādas tehnikas.

3.stacija: “Atnes mani, ja vari!”– nest bumbas kartona kastē ar caurumiem. Tiek akcentētas sadarbības prasmes, attīstot veiklību, koordināciju un prasmi rīkoties saskaņoti.

4.stacija: “Šķēršļu taka” – soļot, skriet, lēkt, pārvarot šķēršļus (izvieto šķēršļu joslu no čiekuriem, koka klučiem, kastaņiem, konstruktoriem u.c. būvēšanas materiāliem).

5.stacija: “Neparastais tīkls” – veicina izturību, veiklību, attapību, un protams, burvīgu noskaņojumu!

Izsakām pateicību Latvijas Tautas sporta asociācijai par iespēju piedālīties Latvijas Veselības sporta nedēļā 2020, kā arī par pārsteiguma momentu – košiem un moderniem žetoniem! Patiess prieks par saliedētību un kopā būšanu, neskatoties uz vairākiem ierobežojumiem!

Informāciju sagatavoja: pirmsskolas skolotāja Tatjana Vasiļjeva.