Labās darba pieredzes izzināšana un nodošana starptautiskā konferencē

Šī gada 17. novembrī mūsu iestādes pirmsskolas izglītības skolotājas A.Bernatoviča un T.Vasiļjeva piedalījās virtuālajā starptautiskajā konferencē “Veselam un stipram katram bērnam augt!” (TARPTAUTINĖ ONLINE KONFERENCIJA „STIPRUS IR SVEIKAS NORI AUGTI KIEKVIENAS VAIKAS”). Konferenci organizēja Lietuvas valsts, Visaginas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Zelta gailītis” (Visagino lopšelis – darželis „Auksinis gaidelis”). Konferences mērķis bija dalīties praktiskā pieredzē pirmsskolas vecuma bērnu veselības un fizisko spēju veicināšanai, uzlabošanai un profilaksei. Konferences programmā uzstājās pedagogi no vairākām Visaginas un Daugavpils pilsētas pirmsskolām.

Šoreiz dalījāmies pieredzē par tematu “Atveseļojošā un koriģējošā vingrošana bērniem ar īpašām vajadzībām”. Skolotāja A.Bernatoviča iepazīstināja konferences dalībniekus ar atveseļojošās vingrošanas vispārīgiem aspektiem, uzdevumiem, veidiem, kā arī atveseļojošās vingrošanas nepieciešamību bērniem ar īpašām vajadzībām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skolotāja T.Vasiļjeva, vadot vairākus gadus koriģējošo vingrošanu bērniem ar īpašajām vajadzībām, dalījās ar praktiskiem vingrinājumiem un paņēmieniem, kā var uzlabot bērnu veselību, fizisko aktivitāti, imunitāti, pareizo stāju, plakanās pēdas profilaksi u.c.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pedagogi uzsvēra, ka vienlaikus ar ķermeņa norūdīšanu un nostiprināšanu ir jāvingrina arī prāts jeb smadzeņu abas puslodes. Akcentē uzmanību “Brain – GYM” metodikai un tās pielietošanas iespējām pirmsskolā.
Pilno starptautiskās konferences ierakstu ir iespējams noskatīties Visaginas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Auksinis gaidelis” facebook lapā:

https://auksinisgaidelis.lt/2021/11/17/tarptautine-online-konferencija-stiprus-ir-sveikas-nori-augti-kiekvienas-vaikas/?fbclid=IwAR0hS3D2QHGNYOJdF5iHs4MKvQROEgAFSgSdZFVrczd5PzHmeqB9BJz2Ze0

Informāciju sagatavoja: pirmsskolas skolotājas A.Bernatoviča, T.Vasiļjeva.