Labais dzīvo mūsu sirdīs

Ziemassvētki – brīnuma gaidīšanas laiks, kad krītoša sniegpārsla ienes mieru dvēselē un daba izdzīvo vistumšāko nakti, lai atkal dotu ceļu gaismai. Tas baltums un mirdzums, ar kādu uzsnieg pirmais sniegs, ienāk arī mūsu sirdīs, liekot mums novērtēt, apjaust un ticēt. Ticēt tam, ka apkārt dzīvo labestība, sapratne un atbalsts.

Par labu tradīciju mūsu izglītības iestādē ir kļuvusi katru gadu organizētā Ziemassvētku labdarības akcija, kuras laikā ne tikai  audzinām bērnos pilsonisko līdzdalību un atbildību par apkārtējiem, bet arī dāvinām Ziemassvētku brīnumu un prieku tiem, kuriem šajā dzīvē tas ir visvairāk nepieciešams.

2019.gada decembrī, iestādē tika organizēta labdarības akcija “No sirds uz sirdi”, kuras laikā tika vākti ziedojumi kancelejas preču, drēbju, spēļu, saldumu, higiēnas preču veidā. Savāktie ziedojumi 28.12.2019.tika nogādāti  valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiālē  “Kalkūni”, kur dzīvo bērni ar īpašajām vajadzībām.  Akcija tika organizēta, lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem.

Paldies visiem akcijas dalībniekiem, kas palīdzēja dāvāt Ziemassvētku brīnumu un prieku bērnunama “Kalkūni” iemītniekiem!

Informāciju sagatavoja:
pirmsskolas izglītības skolotāja T.Kokina un S.Vecele