Draudzība ir zelta vērta!

Februārī 32.pirmsskolas izglītības iestādes izglītojamie kopā ar vecākiem ar skolotājām ar nepacietību gatavojās “Draudzības mēnesim”. Mūsu iestādē šis mēnesis ir kļuvis par tradīciju aktualizēt draudzības nozīmi katrā cilvēka dzīvē, pārrunājot par īstās draudzības likumiem, darbiem un nedarbiem, kurus var sadarīt kopā ar draugu. Par nozīmīgu jautājumu izglītojamie uzsvēra draudzības “dzīvesvietu”, meklējot atbildi “Kur un cik ilgi dzīvo draudzība?”, kā arī centās izpētīt, vai draudzība ir raksturīga tikai cilvēkiem vai arī dzīvniekiem? Kādas emocijas izraisa īsta draudzība un mīlestība?

Visa mēneša garumā grupās valdīja radošais gars. Bērni kopā ar skolotājām un vecākiem rotāja grupas telpas, darināja sirsniņas no daudzveidīgiem materiāliem, izgudroja neparastas dāvanas māmiņām, tētiem un saviem draugiem. Savu darbu uzsāka “Draudzības pasti”.

Svētku dienā, kad visā iestādē virmoja “karsti sarkanā” gaisotne, bērniem bija iespēja izbaudīt prieku no saņemtām sirsniņām un saldām dāvanām, izkustēties Sirsniņsvētku stafetēs un ballītē, kā arī izstrādāt draudzības noteikumus. Bet noslēdzot svētku dienu, bērni noskatījās prezentācijas un multfilmas par draudzību. Rādītā labvēlīga noskaņa apliecināja, ka draudzība ir īstas jūtās, kas dārgākas par zeltu.

Informāciju sagatavoja: pirmsskolas izglītības skolotājas I.Aņisimova, N.Berlizova.