Ceļojums caur Daugavpili

Šī gada 21.novembra rītā,9.grupas bērni: Anabella, Evelīna, Valerija, Mila, Anna, Ksenija un Aleksejs ar skolotājām Ināru Aņisimovu un Natāliju Berlizovu piedalījās viktorīnā “Mana Latvija”, kuru organizēja Daugavpils pilsētas 1. pirmsskolas izglītības iestāde. No trim komandām, kas piedalījās viktorīnā, mūsu iestādes bērni izrādot savas zināšanas un erudīciju, ieņēma godalgoto I vietu. Balvā no 1.pirmsskolas izglītības iestādes par šo uzvaru,bērni saņēma ceļojumu ar tramvaju pa Daugavpils pilsētu visai grupai.
13.decembrī ar Ziemassvētku noskaņojumu mūsu uzvarētāji kopā ar saviem grupas biedriem un skolotājām Ināru Aņisimovu un Natāliju Berlizovu, devās interesantā ceļojumā ar retro tramvaju. Ceļojuma laikā bērni varēja apskatīt skaistas, svētkiem izrotātas Daugavpils ielas. Mēs braucām garām Vienības laukumam, parkiem un skvēriem, kā arī Stropu mežam, kur bērni ieraudzīja tramvaja gala pieturu. Bērni ar prieku varēja atpazīt skolas un vietas , kuras jau apmeklēja ar vecākiem.
Paldies, Daugavpils pilsētas 1.pirmsskolas izglītības iestādei,par sarūpēto balvu uzvarētājiem un iespēju dažiem bērniem pirmo reiz pavizināties ar tramvaju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
pirmsskolas izglītības skolotājas
I.Aņisimova un N.Berlizova