April, april…

1.aprīlis, kas par jokainu dienu? Kāpēc visi šajā dienā smejas un izjoko viens otru krietni vairāk  nekā parasti? Tāpēc, ka 1.aprīlī mostas mājas gariņš no ziemas miega un viņš ir jāuztur īpaši labā noskaņojumā visu dienu, savādāk sāksies niķi, tāpēc cilvēki no senatnes šajā dienā jokojās un smējās krietni vairāk nekā parasti.

Tā arī mūsu iestādes 9.grupiņā, labinot mājas gariņu 1.aprīlī bija dzirdami bērnu joki un smiekli. Jau no paša rīta skolotāja visus sagaidīja nevis ar “ Labrīt”, bet gan ar “Labvakar”, kas bērnos raisīja patiesus smieklus, jo domāja, ka skolotāja ir kļūdījusies. Šajā dienā bērni nāca uz grupiņu dīvaini saģērbušies: dažādām zeķēm, krekliņu apģērbtu otrādi un interesantām frizūrām. Arī skolotāja neatpalika no bērniem- tā bija tērpta rozā parūkā un ierasto kurpju vietā, kājās bija čības ar suņukiem.  Bērni stāstīja jokus, mēģināja izjokot viens otru, spēlēja joku spēles un pavilka uz zoba arī pieaugušos.

Novērtējot smieklu devu iestādē, varam būt droši, ka šajā gadā mūsu mājas gariņš būs vienmēr labā noskaņojumā un sargās mūs.

Informāciju sagatavoja:
pirmsskolas izglītības skolotāja Natālija Berlizova un Ināra Aņisimova