40 gadi ir tikai sākums!

Darbs nosver katru
Mūsu mūža dienu,
Darbā pārbauda,
Vai esi liels vai sīks.
Un dievišķīgs ir mirklis,
Kad caur viņu redzi,
Ka esi bērniem bijis vajadzīgs.
/K. Apškrūma/

Atšķirībā no cāļiem, kurus skaita rudenī, Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestādes “Mārīte” padarītā darba pārskata laiks iekritis visbaltākā gadalaikā – draudzīgā februāra mēnesī.

23.februārī izglītības iestāde svin 40 gadu Jubileju!

  • Mazie “Mārītes” iemītnieki visu februāri rosījās pie lielās svētku plānošanas un pakāpeniski gatavojās šai svētku dienai, iesaistot gan draugus, gan skolotājas, gan vecākus.

  • Bērni aktīvi iesaistījās radošo darbiņu izstādes tapšanā, nododot caur krāsām un zīmējumiem sveicienus citu grupu iemītniekiem. Katru rītu ienākot iestādē, ikvienam “Mārītes” iemītniekam kļūst siltāk un jautrāk!
  •  Kopīgiem spēkiem tapa apsveikuma plakātu izstāde,  kuru mazās “Mārītes” varēja apmeklēt kopā ar saviem domubiedriem vienas grupas ietvaros. Cik aizraujoši ir pētīt kaimiņgrupu gara darbus! 
  •  Atradām laiku arī kopīgai dejai! Zibakcija par godu iestādes Jubilejai noritēja tiešsaistē “Kamenīšu” un viņu grupas skolotājas Tatjanas demonstrējumā. Dejot lielā pulkā vienmēr ir jautrāk!
  • Neaizmirsām izpētīt, cik tas īsti ir, 40? Daudz vai maz?  Spriedumi bija ļoti dažādi, toties dziļi un rosinoši uz pārdomām par laika bezgalīgu ritējumu. 
  • Kādi svētki mēdz būt bez svētku cienasta? Katrā grupā tapa savs konditorejas izstrādājumu šedevrs!  “Vabolītēm” tapa neēdamā torte, taču prieku izraisīja tik vien!
  • Svētku galda klāšana un Jubilejas svinēšana 23. februārī noritēja ļoti sirsnīgā un maigā atmosfērā. Katrā grupiņā ir veidojusies sava gaisotne ar patīkami saldiem aromātiem un kraukšķīgiem našķiem. Vislielākie kārumnieki ir sajūsmā! 
  • “Marītes” iemītnieki neaizmirsa arī par muzikālām dziesmām un dejām, ko varēja izbaudīt katrs sava grupiņā.

 

Mīļo dārziņ! Esi varens kā nekad! Mirdzi un iedvesmo mūsu mazo iemītnieku sirsniņas! Vienmēr ar smaidu satiec savas “Mārītes”, lai katrs no audzēkņiem, aizejot skolas gaitās, atceras to labāko!

Informāciju sagatavoja: vadītājas vietniece izglītības jomā A.Bernatoviča