Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestāde

Aktuālitātes

Šī gada 10.novembrī, Tēvzemes nedēļas ietvaros, Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestādē viesojās Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta Kinoloģijas nodaļas priekšnieks majors Jānis Želvis kopā ar robežsargiem-kinologiem Irenu Ļutaju un dienesta suni Emiliju, Juliju Golubevu un dienesta suni Vippi, Dmitriju Matvejevu un dienesta suni Urzu un Vitāliju Bulavkinu un dienesta suni Richy.

VAS „Elektronisko sakari” patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros ir uzsācis apsveikumu maratonu, kura ietvaros plānots uzstādīt rekordu ar vislielāko dalībnieku skaitu – skolēniem un pieaugušajiem, kuri līdz 18. novembrim apsveiks Latviju dzimšanas dienā, izmantojot Morzes signālus. Tā ir pasaulē unikāla akcija, sakaru nozares un VAS “Elektroniskie sakari” veltījums Latvijai valsts simtgadē.

10. oktobris ir starptautiskā Putras diena un tā tiek svinēta daudzās, jo daudzās valstīs, arī mūsu izglītības iestādē turpinot jaunu tradīciju un ar plašu vērienu šodien atzīmēja Putras dienu. Šim ēdienam ir ļoti liela nozīme katra cilvēka dzīvē, jo katram tas saistās ar bērnības atmiņām!