Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestāde

Aktuālitātes

10. oktobris ir starptautiskā Putras diena un tā tiek svinēta daudzās, jo daudzās valstīs, arī mūsu izglītības iestādē turpinot jaunu tradīciju un ar plašu vērienu šodien atzīmēja Putras dienu. Šim ēdienam ir ļoti liela nozīme katra cilvēka dzīvē, jo katram tas saistās ar bērnības atmiņām!

Laika posmā no 23. septembra līdz 30.septembrim visa Eiropa bija iesaistījusies sporta nedēļas pasākumos, kuru laikā īpaši tika popularizētas sportiskas aktivitātes un aktīvs dzīvesveids. Jau trešo gadu pēc kārtas arī Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestāde iesaistās šāda mēroga aktivitātēs.

Miķeļi jeb Miķeļdiena ir latviešu rudens saulgrieži un gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētki. Miķelis latvju dainās saukts par labu un bagātu vīru, arī par maizes tēvu, kas saistās ar rudens ražas ienākšanos. Tieši ar šīm tradīcijām, tematiskā pasākuma laikā, tika iepazīstināti mūsu iestādes mazie un lielie audzēkņi.

Šī gada 21.septembrī iestādes mūzikas zālē pulcējās vecāko un sagatavošanas grupu bērnu vecāki uz kopsapulci, lai kopā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes psiholoģi N.Žekovu un Daugavpils 17.vidusskolas sākumskolas skolotāju N.Sergijenko izrunātu, kā palīdzēt bērnam sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai un kā vecākiem reaģēt uz daudzveidīgiem bērnu jautājumiem par skolu.

Lai efektivizētu kvalitatīvas izglītības attīstību Latvijā, tādējādi veicinot pozitīvas pārmaiņas multikulturālas un demokrātiskas sabiedrības attīstībā, Izglītības iniciatīvu centrs sadarbībā ar British Council Latvia uzsāk īstenot projektu „Kompetents pedagogs 21. gadsimtā: zināšanas praksē”.